acil refakatçi hizmeti
HEMEN ARAYIN: 0533 301 12 00
Covidli hastaya bayan refakatçi hizmetleri

Acil Refakatçi Bayan

Acil refakatçi arıyorsanız kesinlikle bizimle iletişime geçmelisiniz. Günümüzün koşullarında farklı sebeplerle hasta yanında yakınlarının refakatçi olarak kalması mümkün olmayabiliyor. Bu durumda hastanın yanında arkadaşlık edebilecek, onunla ilgilenecek bir yardımcıya ihtiyaç duyuluyor.

Refakatçi ihtiyacı hastanede olabileceği gibi evdeki hasta için de refakatçi ihtiyacı olabilmektedir. Aileden ya da yakın çevrenizden birinin hastalanması durumunda yanında arkadaşlık edecek biri bulunamayabilir. Bu durumda ilgilenecek kimse yoksa refakatçi hizmetlerinden yardım alarak hastanızın zor durumda kalmamasını sağlayabilirsiniz.

Refakatçi Neden Gereklidir?

Öncelikle refakatçi hastanın rahatlığı açısından büyük önem taşır. Hasta zorlanmadan refakatçinin yardımı ile günlük ihtiyaçlarını kolayca karşılar. Giyinme, kişisel bakım gibi ihtiyaçlarının karşılanmasında yardımcı olur. Hastanın ilaçlarını düzenli şekilde kullanmasını takip eder.

Odasının havalandırılmasını, temizlik takibini ve kişisel eşyalarının düzenli tutulmasını sağlar. Hastaya arkadaşlık eder. Hastanız bu zor durumunda yalnızlık ve zahmet çekmez.

WHATSAPP'DAN SOR

Ayrıca hastanın olası can sağlığının tehlikeye girmesi durumunda acil bir şekilde sağlık ekibine haber vermek için yanında olmaktadır. Refakatçi bazı durumlarda ise hastane tarafından zorunlu tutulur. Bu durumda hastanın yanında mutlaka bir kişinin kalması gereklidir.

tecrübeli hasta bakıcı

 Refakatçi Hizmeti Süresi Nedir?

Hastanıza refakatçi olarak kendiniz yada herhangi bir yakınınızın kalamaması durumunda refakatçi hizmeti alabilirsiniz.

Refakatçi hizmetinin süresi hastanızın durumuna bağlı olarak değişebilir. Hastanede yatan hastalar için süreyi yatış günü belirlemektedir.

Hastanızın hastanede kaldığı süre boyunca refakatçiye ihtiyacı olmaktadır. Refakatçiye ihtiyaç duyduğunuz gün kadar hizmet almanız mümkündür

Bazı durumlarda hastanede yatılacağı önceden belli olmaktadır. Ameliyat gibi durumlarda hastanın yatışı olacağı önceden bilinir ve refakatçi ayarlaması yapabilmek için zaman bulunur.

HEMEN ARAYIN: 0533 301 12 00
Covidli hastaya bayan refakatçi hizmetleri
tecrübeli hasta bakıcı

Fakat bazı durumlar acil şekilde hastanede yatmayı gerektirebilir. Böyle bir durumda hasta yakınları izin ayarlayamayabilir ya da şehir dışında yaşıyor olabilir. Karşılaşılan durumda acil refakatçi aramak zorunda kalınabilir. Hastanızın rahatı ve güveni açısından en doğru seçenek deneyimli bir refakatçi hizmet almak olacaktır. Acil refakatçi ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Covidli hastaya refakatçi hizmetinide sizlere sunuyoruz.

hastalarınıza bayan refakatçi ve bayan bakıcı
HEMEN ARAYIN: 0533 301 12 00
yalnız babaya bayan refakatçi
Refakatçi Nasıl Olmalı

Refakatçi ihtiyacınızı kendi imkanlarınızla çözemediğinizde hastanızı teslim edeceğiniz refakatçinin bazı özelliklerine dikkat etmelisiniz. Hastanızı emanet edeceğiniz kişi bir yakınınız değilse mutlaka güvenilir bir kaynak aracılığı ile bulmanız önemlidir.

Hastanıza yardımcı olacak acil refakatçi ararken bazı özellikleri taşıyor olmasına dikkat edilmelidir. Ayrıca hastanız bayansa refakatçinin de bayan olması önemlidir.

Öncelikle güvenilir olmalıdır. Daha önceden hasta refakati yapmış olması, deneyimli olması önemlidir. Deneyimli olması hastanın dikkat edilecek durumlarını bilmesi önemlidir. Bir refakatçi arıyorsanız soğukkanlı, sabırlı, güvenilir, dikkatli ve deneyimli olması önemlidir.

Ayrıca fiziksel olarak güçlü bir durumda olması önemlidir. Refakat döneminin uzun sürebileceği göz önüne alınırsa sabırlı ve psikolojik olarak da iyi durumda olması önemlidir. Refakatçi işe başlamadan önce hastanızla ilgili tüm bilgileri kendisine aktarmanız ve refakatçinin bunları bilerek, kabul ederek işe başlaması da önemlidir.

WHATSAPP'DAN SOR
 Refakatçi Fiyatları

Refakatçi fiyatları oluşan duruma göre değişiklik gösterebilir. Bu durum refakatçinin hastanın yanında günlük olarak ne kadar süre kalacağına da bağlıdır. Ayrıca hastanın durumu da fiyat açısından farklılık gösterebilir. Yoğun ilgiye ve bakıma ihtiyaç olması hallerinde acil refakatçi fiyatı farklılık gösterebilir. HEMEN FİYAT ALMAK İÇİN 0533 301 12 00 ARAYABİLİRSİNİZ. Ayrıca bayan bakıcı için İstanbul bayan bakıcı sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Refakatçi ihtiyacınızı veya bakıcı ihtiyacınız kendi imkanlarınızla çözemediğinizde hastanızı teslim edeceğiniz refakatçinin özelliklerine ve deneyimine dikkat etmelisiniz. Hastanızı emanet edeceğiniz kişi bir yakınınız değilse mutlaka güvenilir bir kaynak aracılığı ile bulmanız önemlidir. Biz hastalarınıza ve size çok değer veriyoruz. Bu sebeple sizlere en iyi ve en uygun bakıcıyı veya refakatçiyi buluyoruz.

Diğer hizmetlerimiz için lütfen hizmetlerimiz sayfasını ziyaret edebilir ve istediğiniz hizmeti bizden alabilirsiniz. İstanbul ve Tüm Türkiye’de hizmet vermekteyiz. İsteklerinizi alıyoruz ve maksimum 24 saat içerisinde çözüme kavuşturuyoruz. Biz daima müşterilerimizin memnuniyeti ve bakıcıya ihtiyacı olanlar için 7/24 çalışmaktayız. Sizler bizim için çok değerlisiniz. Lütfen bakıcı veya  refakatçi gibi hizmetleri almadan önce mutlaka bizden hem fiyat alabilir hem de öneri alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlerin sorularını cevaplamaktan memnuniyet duyacaklardır. Aklınıza gelen tüm sorularınızı sorabilir ve bilgi alabilirsiniz. Daima sizlerin ihtiyaçlarını düşünerek çalışmaktayız.

WHATSAPP'DAN SOR