Bayan Refakatçi İş Başvurusu

Bayan refakatçi iş başvurusunu aşağıdaki forma aracılığı ile yapabilirsiniz. İş başvurunuzu kesinlikle eksiksiz ve tam doldurunuz. Resim yüklemeyi kesinlikle unutmayınız. Resimsiz başvurular kabul edilmemektedir. İş başvurusu sonrasında olumlu olarak size dönüş sağlandığı zaman sizi mülakata çağırmaktayız. Bayan bakıcı ve refakatçi danışmanlık şirketimize sizleri çağırıyor ve çalışacağınız aile ile görüştürüyoruz.

1
KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ
EĞİTİM DURUMU
MESLEĞİNİZ
BİLDİĞİNİZ YABANCI DİLLER
ARADIĞINIZ İŞ BİLGİLERİNİZ
İSTEDİĞİNİZ ÇALIŞMA ŞEKLİ
Bakıcı Olarak Çalışmak İstediğiniz Bölüm
NOT: FOTOĞRAFSIZ BAŞVURU KABUL EDEMİYORUZ !
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

 

Bayan refakatçi iş başvurusu ile kısa sürede işiniz olabilir. Bizimle çalışmak isterseniz lütfen yukarıdaki formu doldurup bize gönderiniz. Sizlere aradığınız işi bulabiliriz. Acil bayan refakatçi veya bayan bakıcı işlerimizi devamlı çıkmaktadır.  Hem kolay hem de çok hızlı bir şekilde aradığınız işi buluyoruz. Lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Refakatçi Hizmeti Süresi Nedir?

Hastanıza refakatçi olarak kendiniz yada herhangi bir yakınınızın kalamaması durumunda refakatçi hizmeti alabilirsiniz. Refakatçi hizmetinin süresi hastanızın durumuna bağlı olarak değişebilir. Hastanede yatan hastalar için süreyi yatış günü belirlemektedir. Hastanızın hastanede kaldığı süre boyunca refakatçiye ihtiyacı olmaktadır. Refakatçiye ihtiyaç duyduğunuz gün kadar hizmet almanız mümkündür. Bazı durumlarda hastanede yatılacağı önceden belli olmaktadır. Ameliyat gibi durumlarda hastanın yatışı olacağı önceden bilinir ve refakatçi ayarlaması yapabilmek için zaman bulunur.