Covidli hastaya bayan refakatçi hizmetleri
WHATSAPP'dan SOR

Refakatçi Hizmetlerimiz

Her insan pek çok farklı sebepten dolayı refakatçi ihtiyacı duyabilir. Hastalık ya da yaşlılık başta olmak üzere engelli ve geçici birtakım sebeplerden dolayı profesyonel bir destek büyük öneme sahiptir. Özellikle gün içerisinde çalışmak zorunda olan kişiler adına, yakınlarını güvenle emanet edebileceği uzman bir hasta bakıcı veya refakatçı yaygın olarak istenmektedir. Konusunda tecrübe sahibi, eğitimli ve aynı zamanda deneyimli refakatçiler yatılı veya yatısız bu konuda profesyonel destek sağlamaktayız Böylece hastaların günlük ihtiyaçları her açıdan eksiksiz bir şekilde bayan hasta bakıcılarımız ve refakatçilerimiz karşılamaktadır.

HEMEN ARA: 0533 301 1200
Covidli hastaya bayan refakatçi hizmetleri

Refakatçi Nedir?

Gerek hastanede gerekse evde hasta veya yaşlıların tüm bakımlarını eksiksiz bir şekilde yerine getiren uzmanlara refakatçi denmektedir. Bu konuda tüm beklentiyi karşılamakla yükümlü olan profesyoneller, gün içerisindeki tüm ihtiyaçları hastanın rahatlığına uygun şekilde ele alır ve uygular. Özellikle evde bakım süreci içerisinde hastaya en iyi desteği sağlamayı taahhüt eden refakatçiler, hasta veya yaşlının bulunduğu fiziksel ve psikolojik etkiye bağlı olarak destek sağlar.

Hastalarınıza ve Yaşlılarınıza bayan bakıcı konusunda deneyimli ve tecrübeli bayan refakatçilerimiz ile sizlere en hizmeti sunmayı garanti ediyoruz. Bakıcı konusunda geniş eleman portföyümüz ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Aradığınız kriterlerde ve istediğiniz özelliklerde hastalarınıza sizden daha iyi bakacak ve hastalarınızın isteklerini yerine getirecek eleman için bizi arayın : 0533 301 12 00

HEMEN ARAYIN: 0533 301 12 00 HEMEN ARA: 0532 374 01 55

Refakatçi Görevleri Nelerdir?

İhtiyaç duyulduğu zamanlarda refakatçinin görevleri hastanın bulunduğu duruma bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Buna bağlı olarak yaşlı veya yeni ameliyattan çıkmış ve pek çok farklı sebepten dolayı, gün içerisinde profesyonel destek sağlanır.

 •  Hastanın ilaçlarını gün içerisinde eksiksiz bir şekilde vermek.
 •  Hastalığa bağlı olarak ölçümleri gerçekleştirmek ve takibini sürdürmek.
 •  Hastanın bütün farklı bakımlarını üstlenmek ve yerine getirmek.
 •  Gerek duyulduğu zaman hastanın doktoru ile doğrudan iletişime geçmek.
 •  Acil durumlar söz konusu olduğunda ambulans çağırmak.
 •  Aileye gerekli olan tüm bilgilendirmeyi sağlamak.
 • Hastanın yemek ve diğer tüm beslenme koşullarını iyi hale getirmek.
 • Gün içerisinde hastanın lavabo ihtiyaçlarının giderilmesini sağlamak
 • Özellikle yatalak hastaların yatış pozisyonlarını takip ederek destek sağlamak.
 • Hastanın gün içerisinde gerekli olan doğru hareketleri yerine getirmesini sağlamak.
 • Eğer vücudun farklı bölgelerinde varsa yaralar için pansuman gerçekleştirmek.
 • Eğer gerekli ise yaşanan ağrılara karşı masaj yapmak.

Bu ve benzeri pek çok farklı görevi ile beraber hasta bakıcının gün içerisindeki hasta ihtiyaçlarını karşılaması büyük öneme sahiptir. O yüzden mutlaka profesyonel bir anlayışla hizmet veren uzmanlardan destek almanın önemi büyüktür. Sizlere getireceğimiz tüm personeller uzman ekibimiz tarafında eğitim almaktadır. Böylece bakıcılarımız eğitimlerini tamamladıktan sonra sizlere getirilir.

refakatçi görevleri nelerdir

Refakatçinin Önemi

Günün tamamını kapsayan refakatçi desteği adına hasta bakımı zor bir iştir ve profesyonellik gerektirir. O yüzden eğitim almış ve tecrübeli, konusunda uzman kişilerden bu konuda destek almak çok önemlidir.

Zira tecrübesi olmayan kişiler istenilen desteği sağlamadan, aksine hastanın bulunduğu durumun daha geriye gitmesi neden olabilir.

İlaçlardan yemeğine, günlük hareketinden pansumana kadar akla gelebilecek tüm destek doğru ve hatasız bir şekilde sağlanmalıdır. Böylece çalışmak zorunda olan kişiler en sevdiklerini güvenle emanet edebilecekleri bir uzmanla çalışma şansı elde edebilmektedir.

HEMEN ARA: 0533 301 12 00

Günlük İhtiyaçlar İçin Hasta Bakıcısı

Hasta bakıcı yatılı veya yatısız şekilde profesyonel destek sağlamaktadır. Bu durum hem hastanede hem de evde ya da bakım evlerinde gerçekleşebilmektedir. Özellikle son dönemlerde yaşanan covid ile beraber durum çok daha önemli noktaya ulaştı. Böylesi kritik bir salgın konusunda mutlaka alanında tecrübeli uzmanlardan destek almanın önemi çok büyüktür. Böylece geçirilmesi gereken sürecin hasta açısından sağlıklı bir şekilde atlatılmasına fırsat verilebilir. Zira bu konuda gün içerisinde her an yapılacak ve verilecek destek çok önemlidir.

Profesyonel ve Güvenilir Refakatçi

Hastanın durumuna bağlı olarak hizmet verecek olan refakatçı konusunda profesyonel destek elde edebilirsiniz. Bu konuda eğitim almış özel uzmanlar ışığı altında, farklı elemanlar arasından tercih yapmanız mümkün. Yatılı veya yatısız şekilde verilecek destek kapsamında sevdiklerinizin bakımı en iyi şekilde sağlanmaktadır. Profesyonel bebek bakıcısı veya diğer bakıcı hizmetlerimiz için bayanbakiciariyorum.com sitemizi ziyaret edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

HEMEN ARA: 0533 301 12 00