İstanbul Bayan Refakatçi

İstanbul bayan refakatçi hizmetlerimiz ile hastalarınıza en iyi şekilde bakacak bayan bakıcıları sunuyoruz. Hastalarınıza en iyi şekilde refakat edecek bayan bakıcılar için bizimle iletişime geçmelisiniz.

İnsanların çoğu zaman zaman, kendileri veya yakınları için bir yardımcı ihtiyacı duyarlar. Çeşitli nedenlerden veya zorunlu hastalıklar neticesinde, normal yapılan işlerde zorluk olmaya başlayabilir. Özellikle; yakınları bakıma muhtaç olan ve çalışmak zorunda olup, bakacak kimsesi olmayan insanlar profesyonel güvenilir bir bakıcı veya refakatçi arayışına girerler. Bu nedenle, firma olarak İstanbul bayan refakatçi hizmetleri alanında, insanların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermekteyiz Yatılı veya günlük olarak isteğinize uygun hasta bakım hizmetleri sağlamaktayız.

İstanbul bayan refakatçi hizmetleri
İstanbul bayan refakatçi hizmetleri

İstanbul Bayan Refakatçi Hizmetleri Nelerdir?

İnsanlar doğar, büyür ve yaşlanır. Tüm canlıların yaşamsal döngüsü olan bu sistemde, insanlar belirli bir zamandan sonra bir yardımcı desteğine ihtiyaç duyabilirler. Bakıcıya ihtiyaç duymak için sadece yaşlı olmaya gerek yoktur tabi. Yaşamın her anında, hastalıkta, geçirilen ameliyat ve operasyon gibi durumlarda refakatçi hizmetine ihtiyaç duyulur. İstanbul bayan refakatçi olarak yapmış olduğumuz hizmetler, Hastanın veya bakıma ihtiyacı olan kişilere, sağlık ve beslenmelerine uygun temiz ve hijyenik olarak bakımını sağlamak, tek başlarına yapamayacakları işlerde yardımcı olmak, ilaçlarını düzenli olarak takip etmek gibi çeşitli alanlarda hizmetler vermekteyiz.

Profesyonel Bir Refakatçının Önemi

Hasta bakım işi zor ve sorumluluk gerektiren bir iştir. En önemlisi sevilerek ve vicdani duygularla yapılması gerekir. Zaman zaman haber programlarına da yansıyan bakıcı şiddeti haberlerini duyar ya da görürüz. Hastaların en savunmasız anlarında, onları zor durumda bırakmak, sözlü veya fiziksel şiddette bulunarak incitmek, asla tasvip etmediğimiz davranışlardır. İstanbul bayan refakatçi olarak, en özen gösterdiğimiz hassas durum, insanlarla aramızdaki güven duygusudur. Bu nedenledir ki, çalışanlarımızı detaylı bir şekilde araştırma yaparak ve referans alarak işe almaktayız.

uzman hasta bakıcı ve refakatçi
uzman hasta bakıcı ve refakatçi

Refakatçi Hizmeti Veren Çalışanlarımızı Özenle Seçeriz

Bünyemizde çalışan personellerimizi, gerekli psikolojik ve sözlü sınavlarla tanımaktayız. Daha önce hasta bakım tecrübesi olması, kendini yetiştirmiş, vicdanlı ve merhametli kişileri seçerek hastalarımıza temin etmekteyiz. Hastalarımızın düşüncelerini empati yaparak, ihtiyaçlarına uygun olarak personeller görevlendiririz. Hasta yakınlarının veya kişilerin kendi talebine göre yatılı refakatçı hizmeti de sağlamaktayız. Hastanede yatması gereken hastalar içinde, hastaneden taburcu olana kadar veya sürekli olacak şekilde de refakatçi hizmeti sağlamaktayız.

Bayan Refakatçının Görevi Nelerdir?

Bayan refakatçı hizmeti veren personelimizin başlıca görevleri, Bakım desteği vereceği hastanın durumuna uygun hareket etmektir. İhtiyacı olduğu her alanda yardımcı olmak, yatışından, kalkışına, yemek yeme düzenine, ilaçlarının saat ve aralığına göre uygun sistemli hareket etmek, banyo ve lavabo ihtiyaçlarında yardımcı olarak, temiz ve hijyenik bir ortam oluşturmaktır. Acil durumlarda, yakınlarını arayarak bilgi vermek, gerekli durumlarda ambulans çağırarak hastaneye götürmek de başlıca görevleridir.

Covidli hastaya bayan refakatçi hizmetleri
Covidli hastaya bayan refakatçi hizmetleri

Ameliyatlı Hasta Bakımı

Hasta bakım işi uzmanlık gerektiren bir iştir. Hasta bakımını yapan kişinin bir sağlık çalışanı gibi özenle ve titizlikle bakması gerekir. Özellikle, ameliyatlı hasta bakımlarında dikkat edilmesi gereken en önemli husus, hastanın enfeksiyon kapmamasıdır. Bunun için özel bakım gerekir. Ameliyat yarası üz taze olduğundan, ortam hijyenik olmazsa çabuk mikrop kaparak, enfeksiyona neden olabilir. Bu nedenle bayan refakatçinin temizliğe ve hijyene dikkat etmesi çok önemlidir. Yatalak hastaya refakatçi hizmetlerimizi inceleyebilir ve bilgi edinebilirsiniz. Sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Refakatçı Hizmetlerinden Nasıl Yararlanırım?

İstanbul bayan refakatçi hizmeti olarak, hastalarımızın ihtiyacına uygun, güvenilir, profesyonel anlamda işi bilen refakatçi hizmeti veren kişileri yönlendirmekteyiz. Hasta, bakıma muhtaç, özel bakım gerektiren yakınlarınızı, bize gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz. Uzman, eğitimli personellerimiz sayesinde gözünüz arkada kalmadan, hastalarınıza titizlikle bakılır. Herhangi bir nedenle, bakıma muhtaç olup, belli bir süreliğine ya da süresiz olarak bakıcı hizmetlerinden yararlanmak isterseniz; bayanrefakatci.com sitesinden veya iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Uzman hasta bakıcı hizmetlerimiz ile sizlere ve hastalarınıza çok önem veriyoruz. Bu konuda bilgi için lütfen iletişime geçiniz.