Hastanede Yatılı Refakatçi Hizmetleri

Hastanede yatılı refakatçi hizmetimiz ile ilgili tüm detaylı bilgiler aşağıda bulabilirsiniz. Lütfen sorularınız için bizimle iletişime geçiniz. İletişim Numaramız 0533 301 12 00 hemen arayın.

Refakatçi Hizmeti Nedir?

Hastanelerde ya da evlerde yaşlı veyahut da hasta kimselere gerekli temel ihtiyaçlarını karşılamasına yardım eden kişilere refakatçi adı verilmektedir. Refakatçi, hasta yakını adı ile de bilinmektedir. Refakatçilerin sunduğu hizmet çeşitlilik göstermektedir. Bu çeşitlilik hastanın kaldığı yere ve hasta yakınının talep ettiği süreye göre değişmektedir. Yatılı refakatçi olarak hizmet verebildiğimiz gibi evlerde de talep edilen süreye bağlı yatılı bayan bakıcı hizmeti sunmaktayız.

hastanede yatılı bayan refakatçi

Hastanede Yatılı Refakatçi Hizmetinin Süreçleri Nelerdir?

Hastanede yatılı refakatçi hizmeti için öncelikle talep edilen cinsiyette refakatçi görevlendirmekteyiz. Erkek refakatçi ya da bayan refakatçi olarak tercihinize bağlı seçim yapabilmektesiniz. Aynı zamanda refakatçilerimizin referansları bulunmakta olup güvenli ve tecrübeli bir kadrodan oluşmaktayız.

Hasta yakınlarının talepleri doğrultusunda görevlendirdiğimiz refakatçi, hasta ile ilgili gerekli tüm bilgileri öğrenmektedir. Çünkü vereceği hizmet doğrultusunda hastaya bakmak ile yükümlüdür. Bunun yanı sıra acil durumlarda hasta yakınlarının iletişim bilgileri refakatçiye aktarılmaktadır. Gerekli acil durumlarda hastanın doktoru ile de irtibata geçildiği gibi hemşireye de haber verilmesi gerektiğini görevli refakatçi bilmektedir.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN: 0533 301 12 00

Hastanede Yatılı Refakatçi Hizmeti Nasıl Verilmektedir?

Hastanede görevlendirilen refakatçilerimizin belli başlı görevleri bulunmaktadır. Refakatçi hizmeti kapsamına giren unsurlarımız şu şekildedir:

1) Hasta ile ilgili tüm bilgiler refakatçi hizmetinden önce görevlendirdiğimiz personelimiz tarafından öğrenilmektedir. Hastanede yatılı refakatçi görevinde bulunan personelimiz hastanın ilaçlarını verilmesi gereken süre zarfında vermektedir.

2) Hastanın hastalık türüne göre ölçüm işlemlerini yapıp takibini tutmak en başlıca görevlerinden biri olmaktadır. Bunun yanı sıra hastanede yatılı bakıcıları hasta ile ilgili tüm bakımlarını yapmaktadır.

3) Refakatçimiz tarafından hastanın lavabo ihtiyacının giderilmesi sağlanmaktadır. Hasta yatalak ise yatak üzerindeki konumuna bağlı olarak takibi görevlendirdiğimiz refakatçiler tarafından tutulmaktadır.

4) Bazı hastaların vücudunda yaralar oluşması muhtemel bir durum olduğundan refakatçimiz tarafından yaralarına bakım yapılması sağlanmaktadır. Aynı zamanda gerekli durumlarda hastada oluşan ağrıları gidermek maksadı ile görevlendirdiğimiz refakatçi masaj yapabilmektedir. İstanbul bayan refakatçi hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

5) Acil bir durum meydana geldiği takdirde refakatçi tarafından hasta yakınları ile iletişime geçildiği gibi hastanede görevli hemşire ve doktorlar ile de iletişime geçme zorunluluğu bulunmaktadır.

6) Hastanede yatılı refakatçi hizmetlerimizden biri de hastanın yer yer hareket etmesi sağlanmaktadır. Hastaya özel hazırlanmış beslenme düzeninin takibi tutulur ve hastanın yemek yemesi sağlanmaktadır.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN: 0533 301 12 00
yatalak hastaya refakatçi
yatalak hastaya refakatçi

Hastanede Yatılı Refakatçi Hizmetinin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Hastane yatılı refakatçi hizmeti için görevlendirdiğimiz personellerin sağladığı avantajlar çok yönlü olmaktadır. Bu avantajlar şu şekildedir:

1) İşinin ehli olan deneyimli ve referans sahibi refakatçiler görevlendirmekteyiz.

2) Refakatçilerimiz hasta ve hasta sağlığının bilincinde olup ilk yardım bilgisine sahip olmaktadır.

3) Herhangi bir bulaşıcı hastalığa sahip olan ve hepatit aşısı olmayan refakatçileri görevlendirmemekteyiz. Bu anlamda güvenilir hizmet anlayışı çerçevesinde hizmet sunmaktayız.

4) Görevlendirdiğimiz refakatçiler, refakatçi işi için gerekli fiziksel özelliklere ve bedensel özelliklere sahip olmaktadır.

5) Hastanede yatılı refakatçi olarak görevlendirdiğimiz personeller, hastanın beslenme takibini, yatış pozisyonu takibini ve ilaç alım saatleri takibini dakik bir şekilde yapmaktadır.

6) Ameliyat işleminden geçmiş hastalara, refakatçilerimiz ekstra önem vermektedir. Çünkü ameliyat bölgesine verilen intizam ile hastanın daha çabuk iyileşmesine yardımcı olmaktadır.

Hastanede Refakatçi Hizmeti İçin Sunduğumuz Ayrıcalıklar Nelerdir?

Hastanede refakatçi hizmeti için güvenli ve profesyonel refakatçilerimizi görevlendirmekteyiz. Hastaların temel ihtiyaçları refakatçilerimiz tarafından sağlandığı gibi güler yüz, samimiyet ve anlayış eksik tutulmamaktadır.

Yatılı refakatçi hizmetimizden faydalanmak için istediğiniz herhangi bir gün ve herhangi bir saat aralığında refakatçi hizmetini talep edebilmektesiniz. Refakatçilerimiz alanında eğitimli, uzman ve deneyim sahibi oldukları için hastaları güven ile teslim edebilirsiniz.